Výrobci a značky: ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

O nás

Internetový obchod www.primaoutlet.cz je inovovaný prodejní nástroj vycházející z již zavedeného modelu prodeje levné značkové módy v EU (především Německu, Anglii a Francii).
Do České republiky Vám přinášíme moderní obchod se značkovým oblečením, který dominuje svou širokou nabídkou i cenou a řadí se mezi největší svého druhu.

Český zákazník díky nám již nemusí shánět levnou značkovou módu na zahraničních webech a podstupovat tak řadu rizik jako je výběr solidního obchodníka, drahé poštovné, které může svou výší přesáhnout i výši objednaného zboží, kurzovní rozdíly a podobně.
Internetový obchod www.primaoutlet.cz se stal partnerem několika významných obchodních firem a odtud Vám zprostředkovává "pod jednou střechou" stále aktualizovanou nabídku levné a outletové značkové módy.
U nás tedy nakoupíte stejně výhodně jako v zahraničí, navíc za české koruny a dle českých zákonů. Vyhnete se tak problémům nejen s objednáváním v zahraničí, ale také problémům s reklamací, výměnou oděvů za jinou velikost, vrácení peněz apod.

Doufáme, že Vás naše nabídka a filozofie naší firmy zaujali a stanete se naším dalším věrným zákazníkem

Váš team
PRIMAOUTLET.CZ

adidas bench billabong dc shoecousa ecko unltd element everlast fila
hellyhasen jackjones kappa lacoste levis nike puma
quiksilver replay roxy skechers umbro
Registrace výhody
Registrací u nás se zapojíte do věrnostního programu.
Při opakovaných nákupech získáte slevu až 12 %
E-mail:
Na e-mail Vám zašleme potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. Slouží také pro přihlášení
Heslo:
Heslo znovu:
Slouží pro ověření hesla

Poslat zapomenuté heslo

Zadejte svou mailovou adresu. My Vám heslo ihned odešleme na mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Vaše mailová adresa:

Přihlašovací informace Vám zašleme na mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Někteří z Vás však používají adres více, proto se ihned po odeslání dozvíte, na jakou adresu Vám byly přihlašovací údaje odeslány.

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku