Výrobci a značky: ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
  Úvodní strana > Věrnostní program

  Věrnostní program

  Vážení zákazníci,

  širokým výběrem oblečení a doplňků za skvělé ceny naše nabídka zdaleka nekončí! Jelikož si vážíme všech věrných zákazníků, připravili jsme pro Vás zajímavý VĚRNOSTNÍ PROGRAM, kde můžete získat další slevy až ve výši 10% a řadu dalších výhod a bonusů.

  Jak věrnostní program funguje?
  Je to velmi jednoduché! Do našeho věrnostního programu se může zapojit úplně každý a to pouze tím, že se u nás zaregistrujete. Ihned po registraci Vám nastavíme slevu na všechny nákupy ve výši 2%. Poté již můžete využívat všech výhod věrnostního programu jako je navyšování slev na nákupy, různé akce, dárky a bonusy pro naše členy.

  Jak vysokých slev můžete dosáhnout?
  Kromě jednorázových akčních nabídek pro členy věrnostního systému nabízíme stálé slevy z celkové hodnoty nákupů a to až do výše 10%! To znamená, že každý realizovaný nákup Vás posune o krok blíže k další slevě. Důležité je říci, že Vaše dosažená sleva bude započítána do každého dalšího nákupu a to neomezeně dlouho! 

  V této tabulce vidíte, jakou slevu v procentech od nás získáte za Vaše nákupy :

    Registrace Nákupy za: 2.000,- Nákupy za: 10.000,- Nákupy za: 15.000,- Nákupy za: 25.000,- Nákupy za: 50.000,- Nákupy za: 100.000,-
  Získaná sleva 2% 1% 1% 1% 1% 1% 3%
  Celková sleva pro další nákup 2% 3% 4% 5% 6% 7%

  10%   

   

  Z tabulky tedy vyplývá, že pokud se zaregistrujete a provedete u nás nákupy v celkové hodnotě např. 10.000Kč, získáte z každého dalšího nákupu slevu další 4%!

  Náš tip:
  Objednávejte spolu s rodinou a přáteli dohromady pod jedním účtem a získejte tak dříve vyšší slevy!


  Jaké další výhody přináší náš věrnostní systém?
  Pro všechny naše členy pravidelně připravujeme další speciální akce a slevy. Můžete tak čerpat další výhody jako například ještě nižší ceny na vybraný sortiment, bonusy zdarma, dárky k nákupům a mnoho dalších. Zároveň pro členy věrnostního programu připravujeme různé soutěže a losování o zajímavé ceny!

  Zaregistrujte se u nás ještě dnes a začněte ihned čerpat výhody věrnostního systému PRIMA OUTLET! 

  adidas bench billabong dc shoecousa ecko unltd element everlast fila
  hellyhasen jackjones kappa lacoste levis nike puma
  quiksilver replay roxy skechers umbro
  Registrace výhody
  Registrací u nás se zapojíte do věrnostního programu.
  Při opakovaných nákupech získáte slevu až 12 %
  E-mail:
  Na e-mail Vám zašleme potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. Slouží také pro přihlášení
  Heslo:
  Heslo znovu:
  Slouží pro ověření hesla

  Poslat zapomenuté heslo

  Zadejte svou mailovou adresu. My Vám heslo ihned odešleme na mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Vaše mailová adresa:

  Přihlašovací informace Vám zašleme na mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Někteří z Vás však používají adres více, proto se ihned po odeslání dozvíte, na jakou adresu Vám byly přihlašovací údaje odeslány.

  TOPlist
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku